WEB TASARIM HİZMETLERİMİZ

” Yeni Müşterileriler  Kazandıran Bir Web Siteniz Olsun”

Web siteniz google ve diğer arama motorlarında bulunsun, ziyaretçi alsın ve ziyaretçileriniz müşteriye dönsün diyorsanız doğru adrestesiniz.

Sizin için mobil uyumlu, şık, kurumsal kimliğinizi yansıtan, hızlı çalışan ve kolay navigasyonu ile kullanıcı dostu bir web sitesi tasarlayalım. Akabinde organik SEO çalışması ve adwords reklamları ile sitenize ziyaretçi çekelim. Ve gelen ziyaretçileri size ulaşmaları için teşvik edelim.

Kazandıran Web Sitesi Tasarımı için bize ulaşın.

web tasarım stratejisi

Önce Doğru Strateji

Sizin için en uygun stratejiyi beraber belirliyoruz.
null

Hedefe Odaklı

Öylece duran değil kazandıran web tasarımı yapıyoruz
null

Yüksek Performans

Sayfalarınız tüm cihazlarda hızlı açılır.
null

Mobil Uyumlu

Tüm tasarımlarımız mobil cihazlarda hatasız görünür.
null

SEO Uyumlu

Arama motoru dostu SEO uyumlu tasarım.
null

Kaliteli Kod

Tüm Ürünlerimizde Kaliteli Kodlama Önceliğimizdir.
null

Google Analitics

Raporlama ve sürekli performans iyileştirme için entegre ediyoruz.
null

Google Adwords Hesabı

Google adwords hesabınızı açıyor ve ilk hediye kampanyanızı yapıyoruz.
null

Teknik Destek Portalı

Tüm müşterilerimize CRM altyapımız üzerinden sürekli teknik destek sağlıyoruz.
``Yeni müşteriler kazandıran bir web sitesi veriler ışığında yapılacak doğru uygulamalar ve işinizi iyi yansıtan bir web tasarımı ile olur``

Şirket Analizi

Sektörünüzdeki gerçek dinamikleri ve verileri çalışmak ve anlamak adına şirketinizin komple web sitesi ve kampanya incelemelerini ücretsiz yapıyoruz. Bu veriler aynı zamanda rakiplerinize oranla pazardaki konumunuzu da belirler.

Kapsamlı bir audit internet ortamındaki performansınızı etkileyen potansiyel engelleri tespit eder ve düzeltirken dijital pazarlama etkinliklerinizi geliştirmek için bir temel oluşturur. Komple analiz sayesinde detaylı tasarım tavsiyeleri, içerik pazarlama stratejileri, müşterimizin ticari ihtiyaçlarını ve hedeflerine ulaşmasını destekleyeceğini garanti altına alan bir plan oluştururuz. Bu plan aynı zamanda müşterimize özgün pazarlama kampanyaları hazırlamamız, amaç ve hedeflerini belirlememizde önemli rol oynar.

Etkin Web Tasarım Çözümü

Müşterilerimizin dijital pazarlama hedef ve stratejilerini belilerken onlarla bir ekip çalışması yapıyoruz. Sektörel gerçekler, rekabet ortamı ve potansiyel müşterileri iyi bildiğimiz ve başarısı onaylanmış bilimsel yöntemlerle en doğru şekilde analiz ediyoruz. Analiz ve denetimlerimizin sonucunda toparladığımız verileri detaylı bir şekilde raporlarken bir sonraki adımlar için uygulanabilir net tavsiyelerde bulunuyoruz.

Sürekli İyileşen Performans Stratejisi

Müşterilerimize özel hazırladığımız detaylı analiz ve raporlarımız, müşterilerimizin web performansı ve SEO stratejilerini idame ettirmeleri için gerekli verileri bütünsel olarak anlaşılır bir şekilde ve gerçek şeffaflıkta sunarak amaç ve hedeflere ulaşılmasında temel oluşturan bir destek oluşturur.

Projelerin Optimize Edilmesi

Projeleri kurumunuzun teknolojik altyapısını en verimli şekilde kullanacak en etkin biçimde optimize ediyoruz. Kişiye özel yapılan tüm çalışmalar ticari hedef ve ihtiyaçlara olabilecek en verimli şekilde ulaşmak için yapılıyor.

Yaptığımız işler arasında gerçek zamanlı analitik, sayfa içi analiz, pazar analizi, içerik denetimi, rakip incelemesi ve etkileyicilerin analizi bulunuyor. Ayrıca kullanıcıların ihtiyaçlarını anlamanın etkili bir yolu olan “rol modelleri” oluşturarak başarıya giden özgün stratejilerin özellik ve fonksiyonlarına öncelik tanıyoruz. Şirketinizin ihtiyaçlarına uygun olarak sunduğumuz birçok hizmet hakkında bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online pazarlama ve marka imajı stratejilerinizin profesyonel analiz ve denetimini hedeflerinize uygun olarak yapalım.

NELER YAPIYORUZ?

 • “Yeni Web Sitesi Tasarımı”
 • “Mevcut Web Sitenizin Geliştirilmesi”
 • “SEO Çalışması”
 • “Google Adwords Reklamları”
 • “E-Ticaret Sitesi”
 • “WordPress Optimizasyonu”
 • “Mobil Uygulama”
 • “Dijital Pazarlama”
 • “SEO Analiz Raporu”
 • “Uygulama Yazılımı”
 • “Sunucu Kurulumu”
 • “IT ve SEO Danışmanlığı”

HIZLI FİYAT TEKLİFİ ALIN

Bize projenizden bahsedin! İnceleyip size en iyi fikirlerimizle dönüş yapalım!

Çalışma prensiplerimiz gereği harcanan zaman ve yapılan yatırımların gerek müşterimize gerekse kendimize kazanç olarak  geri dönmesi esastır. Süreklilik arz eden, büyüyen, gelişen ve uzun soluklu iş ortaklıkları kurabileceğimiz projelerde çalışmak ve sonuçlar almak hedefimizdir. Dolayısı ile sadece bu hedefe uygun olan yatırımcılar  ile çalışmaktayız.

Sizde bu şeklide düşünüyor, internet ortamında sonuç alan, kazanan ve kazandıran bir yatırım yapmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki başvuru formunu doldurunuz. Size 24 sat içersinde dönüş yapacağız.

  Uygun olanları Seçiniz
 • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.