SEO Hizmetlerimiz

Uzmanlığımız ve danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha fazla şey öğrenin …

Arama Motoru Optimizasyonu aracılığıyla çevrimiçi başarıya şahane ve şeffaf bir yaklaşım öneriyoruz. Arama pazarlama çözümlerimiz müşterilerimiz için ölçülebilir ve güvenilir sonuçlar sağlar. Kapsamlı teknik bilgimiz ve gösterdiğimiz uzmanlık bizi ayrıclıklı kılan bir SEO şirketi yapmaktadır. Etkili SEO hizmetlerimizle çevrimiçi görünürlüğünüzü artırarak web sitenizin gelirlerini artırın …

SEO Danışmanlığı

Danışmanlık hizmetlerimiz, tüm web siteleri için, özellikle de “Arama Motoru” görünürlüğü konusunda zorluk çekenler için araştırma, analiz ve öneriler sunmaktadır.

SEO Analizi

Arama Motoru Optimizasyonu analizlerimiz, fırsatları ve sorunları belirlemektedir; Çevrimiçi başarılarınız için SEO hizmetleri sunarak teknik, sayfa içi ve dışı öğeleri ve rekabetinizi inceliyoruz.

SEO Uyumlu Makale Yazarlığı

Anahtar kelime aramaları hedef pazarınızı sayfanıza çekecektir ancak onları dikkat çekici makaleler orada tutacaktır. Deneyimli makale yazarlarının nasıl bir fark yarattığını görün.

Anahtar Kelime Araştırma

SEO dünyasında veya Arama Motoru Optimizasyonu’nda, tarayıcıları çeken “geniş anahtar kelimeler” ve dönüşüm sağlayan anahtar kelimeler vardır. Doğru olanları nasıl seçeceğinizi keşfedin.

SEO Stratejisi

Bir Arama Motoru Optimizasyonu Stratejisi geliştirmek ve taktiklerin yürütülebilir bir plana dönüştürülmesi çevrimiçi başarı için gereklidir. Rekabette kazanmak için SEO hizmetlerimizden faydalanın.

web tasarım stratejisi

SEO Uyumlu Web sitesi tasarımı

Sizi, arama motoru sonuçlarında üst sıralarda konumlandıran web siteleri tasarlar ve geliştiririz; Dahası bu tıklamaları nicelik kazanabilen potansiyel satışlara ve gelirlere dönüştüren, dönüşüm optimizasyonu sunarız.

SEO İçin Backlink Hizmetleri

Backlink geliştirme ile uzmanlarımız bağlantılarınızı ve yazılarınızdan alıntıları, sitenizi anahtar kelimeleriniz de  en üst düzeye çıkarmak için webmasterlar ve web siteleri ile çeşitli sektörlerde kişisel ilişkiler geliştirir.

WordPress ve SEO

En çok kullanılan ve en” Arama Motoru Dostu” çözüm olan WordPress CMS’yi (İçerik Yönetim Sistemi) titizlikle test ettik. WordPress için en detaylı SEO Optimizasyon tekniklerimiz ile google aramalarında ön sıralara çıkın.

SEO ve Wordpress
Bize Projenizden Bahsedin

Yeni bir web sitesi, e-ticaret sitesi, uygulama yazılımı yada mobil aplikasyon için size tavsiyeler sunalım… yada mevcut sitenizi ücretsiz olarak analiz edelim ve geliştirmek için neler yapabileceğimizi görüşelim.

SEO Hizmetleri Hakkında Daha Fazla Bilgi

Medev olarak araştırma tabanlı ve çağdaş SEO hizmetleri sunan bir SEO firmasıyız; Kendi konuya özgü ticari web sitelerimiz ve e-ticaret sitelerimizden bir dizi faaliyet gösteriyoruz. Bu nedenle, organik Arama Motoru trafiği trafik büyümesi, yeni iş kurşunları ve çevrimiçi satışlar sunmaya başladığında ne kadar iyi bir his olduğunu birinci elden biliyoruz.

SEO için ne kadar yatırım yapmalısınız?

Genellikle bir şirket, satışların% 5-10’unu genel satış ve pazarlama girişimlerinize ayırmalıdır; Diyelim ki geliriniz 2.0 milyon TL ve bunun% 10’unu 200.000 TL satış ve pazarlamaya yatırmaya karar verdiniz.

Büyük iş fırstlarınızı satışa dönüştürmek için ve geleneksel pazarlamaya% 50, ​​dijital alanda ise %50 yani yukarıdaki hesaba göre 100.000 TL yatırım yapmanız önerilir; Bu durumda SEO’ya 40 bin TL , PPC reklamlara 40 Bin TL ve kaliteli içerik oluşturmak için  20 bin TL öneriyoruz. Premium planımız bu işleminiz için çok uygundur.

“Akıllı SEO Hizmetleri” hakkında konuşalım

Yıllar boyunca önemli öğrenimlerimizden biri, SEO’nun en yüksek ROI’sına (Yatırım Getiri) sahip olması iken, bu yolculuk ve acele edilemeyen bir yolculuk olmuştur; Evet, aslında anahtar kelimelerin ilk yirmi sıralamında özellikle Türkiye’de  Google, (ayrıca Yandex, Bing veya Yahoo) arama motoru sonuçlarının en üst sıralarına ulaşmak için çoğu zaman altı ila oniki ay arasında odaklanmış bir çaba harcanması gerekiyor ve bu sabır gerektiriyor …Birleştirilmiş, ücretli, kazanılan ve sahip olunan dijital medya stratejisini içeren disiplinlerarası bir yaklaşım uygulanıyor. Böyle bir strateji, bazı ücretli reklamcılıkla ve aktif olarak eşzamanlı olarak içerik ve SEO hizmetlerinin uygulanması ile başlar ve organik Arama Motorunuzun görünürlüğü kazandığında, aşamalı olarak organik lehine dengelenir.

SEO Uyumlu Web Tasarım İle Ziyaretci Çekin

ŞİMDİ WEB SİTENİZİN SEO PERFORMANSINI ÖLÇELİM

Web Sitenizi Optimize Etmek İçin Online Olarak 100 ün Üzerinde Parametre İle Detaylı Bir Rapor Alın.