Gür Doğal Kaynak Suyu CRM Uygulaması

Gür Doğal Kaynak Suyu için özel olarak tasarladığımız CRM uygulama yazılımı ile müşteriler ve bayiler tek bir internet sunucusu üzerinden kolayca yönetileilmektedir. Entegre çağrı merkezi, bayi yazılımı ve müşteri paneli ile tam otomatik olarak on-line yada telefon ile sipariş alma, bayiye atama, yönlendirme, Sms ve e-posta ile bilgilendirme, rapolram gibi birçok özellik içeren yazılım sıfırdan…

Mindfulness Türkiye

Mindfulness yaşadığın şu anda kendinde ve etrafında gerçekleşenleri oldukları gibi fark etmektir, an be an. Zihninden geçen düşünceleri görmek, yaşadığın duyguları, vücudundaki hisleri oldukları gibi algılamak ve normalde yaptığın gibi gerçekleşenleri isimlendirmediğin ve yargılamadığın için tepki vermeden onlarla kalabilmektir.

3DMast

3Dmast geleceği şekillendirecek olan 3D yazıcı teknolojileri alanında ülkemiz genelinde 3D yazıcıların kullanım alanı bulduğu her sektörde ihtiyaçları en doğru şekilde tespit ederek, en doğru çözümleri sunmak, müşterilerimize süreklilik sağlayan teknik destek hizmetleri ile katkı sağlamak amacındadır.

Dreamline

Dreamline Event İle Unutulmaz Etkinlikler ve Organizasyonlar Planlayın Sıradışı animasyonlar, balon show, balon süsleme, tiyatro yada aklınıza gelen benzer her türlü etkinlikleri için eğlenceli kadrosu ile hizmetinizde.